DPD060020-P12/RN-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPD060020-P12/RN-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 1W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DPD060020-P12/RN-SZ
Številka dela DPD060020-P12/RN-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3982 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 6V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 1.2W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPD060020-P12RNSZ
DPD060020P12/RNSZ
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 6V 1.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Dolžina kabla 72" (1.83m)