DPD090010-P9P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPD090010-P9P-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
Podatkovni listi: DPD090010-P9P-SZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPD090010-P9P-SZ
Številka dela DPD090010-P9P-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3967 pcs Podatkovni list DPD090010-P9P-SZ.pdf
Utež - Napetost - izhod 9V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 900mW Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPD090010P9PSZ
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Dolžina kabla 72" (1.83m)