DPD120005-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPD120005-P5P-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DPD120005-P5P-SZ
Številka dela DPD120005-P5P-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5902 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 600mW Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPD120005P5PSZ
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12V 600mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 50mA Dolžina kabla 72" (1.83m)