DPD120050-P12/RP-TC
pregled izdelka
Številka dela: DPD120050-P12/RP-TC
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DPD120050-P12/RP-TC
Številka dela DPD120050-P12/RP-TC Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4534 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 6W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPD120050-P12RPTC
DPD120050P12/RPTC
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Dolžina kabla 72" (1.83m)