DPD120050-P13/RP-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPD120050-P13/RP-TC
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DPD120050-P13/RP-TC
Številka dela DPD120050-P13/RP-TC Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4408 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 6W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPD120050-P13RPTC
DPD120050P13/RPTC
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Dolžina kabla 72" (1.83m)
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DPD120050-P12P
DPD120050-P12P
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Na zalogi: 4233 pcs
Prenesi:
RFQ
DPD120050-P13N-TC
DPD120050-P13N-TC
Proizvajalci: CUI, Inc.
Na zalogi: 5554 pcs
Prenesi:
RFQ
DPD120050-P13/RP
DPD120050-P13/RP