DPS120085UPS-P14P
pregled izdelka
Številka dela: DPS120085UPS-P14P
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DPS120085UPS-P14P
Številka dela DPS120085UPS-P14P Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5814 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 10W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPS120085UPSP14P
delovna temperatura 10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost 60% natančen opis 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 850mA Dolžina kabla 72" (1.83m)