DPS120150U-P5/RP
pregled izdelka
Številka dela: DPS120150U-P5/RP
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DPS120150U-P5/RP
Številka dela DPS120150U-P5/RP Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5089 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.19" L x 2.09" W x 1.65" H (81.0mm x 53.0mm x 42.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 18W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPS120150UP5/RP
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A Dolžina kabla 72" (1.83m)