DPS240050UPS-P12/RP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPS240050UPS-P12/RP
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DPS240050UPS-P12/RP
Številka dela DPS240050UPS-P12/RP Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5339 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 12W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPS240050UPSP12/RP
DPS240050UPSP12RP
delovna temperatura 10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost 65% natančen opis 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Dolžina kabla 72" (1.83m)