DTS090166UDC-P12N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS090166UDC-P12N
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DTS090166UDC-P12N
Številka dela DTS090166UDC-P12N Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5775 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 9V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Serija - Področje uporabe -
Moč (Watts) 15W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm Druga imena DTS090166UDCP12N
delovna temperatura 10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost 65% natančen opis 9V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Tok - izhod (maks.) 1.66A Dolžina kabla 72" (1.83m)