DTS120100SUDC-Z6P
pregled izdelka
Številka dela: DTS120100SUDC-Z6P
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DTS120100SUDC-Z6P
Številka dela DTS120100SUDC-Z6P Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5188 pcs Podatkovni list
Utež 0.454 lb (205.93g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.91" L x 1.81" W x 0.98" H (74.0mm x 46.0mm x 25.0mm)
Serija - Področje uporabe -
Moč (Watts) 12W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Druga imena DTS120100SUDCZ6P