DTS120125UDC-Z6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS120125UDC-Z6P
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DTS120125UDC-Z6P
Številka dela DTS120125UDC-Z6P Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3973 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija -
Serija - Področje uporabe -
Moč (Watts) 15W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Druga imena DTS120125UDCZ6P
delovna temperatura 10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost 70% natančen opis 12V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Dolžina kabla 72" (1.83m)