DTS120166UDC-P9/RP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS120166UDC-P9/RP
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DTS120166UDC-P9/RP
Številka dela DTS120166UDC-P9/RP Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4566 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.33" L x 2.36" W x 1.34" H (110.0mm x 60.0mm x 34.0mm)
Serija - Področje uporabe -
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Druga imena DTS120166UDC-P9RP
DTS120166UDCP9/RP
delovna temperatura 10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost 70% natančen opis 12V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Tok - izhod (maks.) 1.66A Dolžina kabla 72" (1.83m)