DTS240050SUDC-P9/RN
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS240050SUDC-P9/RN
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DTS240050SUDC-P9/RN
Številka dela DTS240050SUDC-P9/RN Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5177 pcs Podatkovni list
Utež 0.243 lb (110.22g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.91" L x 1.81" W x 0.98" H (74.0mm x 46.0mm x 25.0mm)
Serija - Področje uporabe -
Moč (Watts) 12W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Druga imena DTS240050SUDCP9/RN
DTS240050SUDCP9RN
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost 65% natančen opis 24V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Dolžina kabla 72" (1.83m)