DTS240062UDC-P9/RN
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS240062UDC-P9/RN
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DTS240062UDC-P9/RN
Številka dela DTS240062UDC-P9/RN Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4413 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Serija - Področje uporabe -
Moč (Watts) 15W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Druga imena DTS240062UDC-P9RN
DTS240062UDCP9/RN
delovna temperatura 10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost 70% natančen opis 24V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Tok - izhod (maks.) 620mA Dolžina kabla 72" (1.83m)