EMMA120250-P5RP-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA120250-P5RP-IC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMMA120250-P5RP-IC
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Podatkovni listi: EMMA120250-P5RP-IC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMMA120250-P5RP-IC
Številka dela EMMA120250-P5RP-IC Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2902 pcs Podatkovni list EMMA120250-P5RP-IC.pdf
Utež 0.662 lb (300.28g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.28" L x 2.44" W x 1.45" H (108.7mm x 62.0mm x 36.7mm)
Serija EMMA (30W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 30W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena EMMA120250P5RPIC
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Multi-Blade (Included)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Dolžina kabla 70.9" (1.80m)