EMSA200200-P5RP-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMSA200200-P5RP-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 40W
Podatkovni listi: EMSA200200-P5RP-SZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMSA200200-P5RP-SZ
Številka dela EMSA200200-P5RP-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5937 pcs Podatkovni list EMSA200200-P5RP-SZ.pdf
Utež - Napetost - izhod 20V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Serija EMSA (40W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 40W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena EMSA200200P5RPSZ
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Multi-Blade (Included)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 20V 40W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Tok - izhod (maks.) 2A Dolžina kabla 60.2" (1.53m)