EPA160025-P5-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EPA160025-P5-SZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EPA160025-P5-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 4W
Podatkovni listi: EPA160025-P5-SZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EPA160025-P5-SZ
Številka dela EPA160025-P5-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 4W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4783 pcs Podatkovni list EPA160025-P5-SZ.pdf
Napetost - izhod 16VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija 1.65" L x 2.01" W x 2.47" H (42.0mm x 51.0mm x 62.7mm) Serija EPA
Področje uporabe North America Moč (Watts) 4W
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Druga imena 035-1344R
EPA160025P5SZ
T1129-P5
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level IV natančen opis 16VAC 250mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 250mA Dolžina kabla 72" (1.83m)