EPS180033-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
EPS180033-P5P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EPS180033-P5P
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 6W
Podatkovni listi: EPS180033-P5P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EPS180033-P5P
Številka dela EPS180033-P5P Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4526 pcs Podatkovni list EPS180033-P5P.pdf
Utež - Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 100 ~ 132 VAC Velikost / dimenzija 2.45" L x 1.06" W x 1.65" H (62.3mm x 26.8mm x 42.0mm)
Serija EPS (6W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 6W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Druga imena 036-0813R
EPS180033P5P
T986-P5P
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 18V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 330mA Dolžina kabla 72" (1.83m)
Odobritve cULus Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EPS150100UH-P5P-SZ
EPS150100UH-P5P-SZ
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Na zalogi: 5554 pcs
Prenesi: EPS150100UH-P5P-SZ.pdf
RFQ
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W