ETMA120500UD-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
ETMA120500UD-P6P-IC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ETMA120500UD-P6P-IC
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Podatkovni listi: ETMA120500UD-P6P-IC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ETMA120500UD-P6P-IC
Številka dela ETMA120500UD-P6P-IC Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2534 pcs Podatkovni list ETMA120500UD-P6P-IC.pdf
Utež 0.761 lb (345.18g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.20" L x 2.28" W x 1.20" H (132.0mm x 58.0mm x 30.5mm)
Serija ETMA-UD (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena ETMA120500UDP6PIC
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 5A Dolžina kabla 28.35" (720mm)