ETSA150080UD-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ETSA150080UD-P5P
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W
Podatkovni listi: ETSA150080UD-P5P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ETSA150080UD-P5P
Številka dela ETSA150080UD-P5P Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5184 pcs Podatkovni list ETSA150080UD-P5P.pdf
Utež - Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.95" L x 1.87" W x 1.08" H (75.0mm x 47.5mm x 27.3mm)
Serija ETSA-UD (12W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 12W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena ETSA150080UDP5P
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level V natančen opis 15V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 800mA Dolžina kabla 72" (1.83m)