ETSA190474UD-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ETSA190474UD-P5P-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Podatkovni listi: ETSA190474UD-P5P-SZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ETSA190474UD-P5P-SZ
Številka dela ETSA190474UD-P5P-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4618 pcs Podatkovni list ETSA190474UD-P5P-SZ.pdf
Utež - Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.88" L x 2.46" W x 1.32" H (149.4mm x 62.4mm x 33.5mm)
Serija ETSA-UD (90W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 90W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level V
natančen opis 19V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4.74A
Dolžina kabla 39.4" (1.00m) Odobritve CE, cULus, GS, PSE