FSC-S30-24U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSC-S30-24U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSC-S30-24U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 30W
Podatkovni listi: FSC-S30-24U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FSC-S30-24U
Številka dela FSC-S30-24U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4820 pcs Podatkovni list FSC-S30-24U.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.57" L x 2.31" W x 1.10" H (116.0mm x 58.7mm x 28.0mm)
Serija FSC-S30 Moč (Watts) 30W
Druga imena 102-1585
FSCS3024U
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Odobritve CB, CE