FSC-S5-3R3U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSC-S5-3R3U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSC-S5-3R3U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 5W
Podatkovni listi: FSC-S5-3R3U.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije FSC-S5-3R3U
Številka dela FSC-S5-3R3U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 4825 pcs Podatkovni list FSC-S5-3R3U.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.84" L x 1.24" W x 0.84" H (72.0mm x 31.5mm x 21.4mm)
Serija FSC-S5 Moč (Watts) 5W
Druga imena 102-1571
659-13501R
FSCS53R3U
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 71%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.25A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSC-S5-15U
FSC-S5-15U
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 5W