NEB-300NWA-AN
CUI, Inc.CUI, Inc.
NEB-300NWA-AN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NEB-300NWA-AN
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 300W
Podatkovni listi: NEB-300NWA-AN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NEB-300NWA-AN
Številka dela NEB-300NWA-AN Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 12V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1843 pcs Podatkovni list NEB-300NWA-AN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 40V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Tip Intermediate Bus Converter Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.89" W x 0.40" H (58.4mm x 22.7mm x 10.2mm)
Serija Novum®, NEB-N Moč (Watts) 300W
Pakiranje Tray Paket / primer 5-DIP Module, 1/8 Brick
Druga imena NEB300NWAAN delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 95.2%
natančen opis Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 12V 25A 40V - 60V Input Tok - izhod (maks.) 25A