PCM-400-28-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-28-CNF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCM-400-28-CNF
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 220W
Podatkovni listi: PCM-400-28-CNF.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 526 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 526 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCM-400-28-CNF
Številka dela PCM-400-28-CNF Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 28V 220W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 526 pcs Podatkovni list PCM-400-28-CNF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.00" L x 4.00" W x 1.57" H (152.4mm x 101.6mm x 39.9mm)
Serija PCM-400 Moč (Watts) 220W (400W Forced Air)
Druga imena PCM40028CNF delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 7.86A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 7.86A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.