PCM-400-D0548-U
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-D0548-U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCM-400-D0548-U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 48V 180W
Podatkovni listi: PCM-400-D0548-U.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 500 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCM-400-D0548-U
Številka dela PCM-400-D0548-U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 5V 48V 180W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 500 pcs Podatkovni list PCM-400-D0548-U.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 48V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.00" L x 4.00" W x 1.50" H (152.4mm x 101.6mm x 38.1mm)
Serija PCM-400 Moč (Watts) 180W (320W Forced Air)
Druga imena PCM400D0548U delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 87%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 48V 15A, 3.33A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 15A, 3.33A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PCM-400-D1224-U
PCM-400-D1224-U
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 24V 200W
Na zalogi: 471 pcs
Prenesi: PCM-400-D1224-U.pdf
RFQ
PCM-400-D1224-CF
PCM-400-D1224-CF
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W