PDM1-S15-D9-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDM1-S15-D9-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDM1-S15-D9-S
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Podatkovni listi: PDM1-S15-D9-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDM1-S15-D9-S
Številka dela PDM1-S15-D9-S Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24855 pcs Podatkovni list PDM1-S15-D9-S.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.24" W x 0.37" H (19.5mm x 6.0mm x 9.3mm)
Serija PDM1-S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SIP Module, 5 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 56mA, 56mA 13.5V - 16.5V Input
Tok - izhod (maks.) 56mA, 56mA Nadzorne funkcije -