PDM1-S24-D15-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDM1-S24-D15-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDM1-S24-D15-S
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Podatkovni listi: PDM1-S24-D15-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDM1-S24-D15-S
Številka dela PDM1-S24-D15-S Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33870 pcs Podatkovni list PDM1-S24-D15-S.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.24" W x 0.37" H (19.5mm x 6.0mm x 9.3mm)
Serija PDM1-S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 102-2714
PDM1S24D15S
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 79% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 33mA, 33mA Nadzorne funkcije -