PDQ10-Q48-S12-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDQ10-Q48-S12-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDQ10-Q48-S12-D
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 10W
Podatkovni listi: PDQ10-Q48-S12-D.pdf
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDQ10-Q48-S12-D
Številka dela PDQ10-Q48-S12-D Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3722 pcs Podatkovni list PDQ10-Q48-S12-D.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Serija PDQ10-D
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 102-3873
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 835mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 835mA