PDQ15-Q48-D5-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDQ15-Q48-D5-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDQ15-Q48-D5-D
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Podatkovni listi: PDQ15-Q48-D5-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDQ15-Q48-D5-D
Številka dela PDQ15-Q48-D5-D Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3994 pcs Podatkovni list PDQ15-Q48-D5-D.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija PDQ15-D Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 102-3883 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A, 1.5A Nadzorne funkcije Enable, Active High