PDQ30-Q24-S15-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDQ30-Q24-S15-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDQ30-Q24-S15-D
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 30W
Podatkovni listi: PDQ30-Q24-S15-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PDQ30-Q24-S15-D
Številka dela PDQ30-Q24-S15-D Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3529 pcs Podatkovni list PDQ30-Q24-S15-D.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija PDQ30-D Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 102-3893 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 2A Nadzorne funkcije Enable, Active High