PDRA-120-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDRA-120-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDRA-120-48
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC-DC, 120 W, 48 VDC, SINGLE OUT
Podatkovni listi: PDRA-120-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDRA-120-48
Številka dela PDRA-120-48 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC-DC, 120 W, 48 VDC, SINGLE OUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1420 pcs Podatkovni list PDRA-120-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.44" L x 1.38" W x 4.92" H (112.7mm x 35.0mm x 125.0mm)
Serija PDRA Moč (Watts) 120W
Druga imena 102-4964 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 93%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A