PQA30-D48-S3-TH
CUI, Inc.CUI, Inc.
PQA30-D48-S3-TH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQA30-D48-S3-TH
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Podatkovni listi: PQA30-D48-S3-TH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQA30-D48-S3-TH
Številka dela PQA30-D48-S3-TH Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC/DC CONVERTER 3.3V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1285 pcs Podatkovni list PQA30-D48-S3-TH.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.99" L x 1.24" W x 0.99" H (76.0mm x 31.5mm x 25.1mm) Serija PQA30-T
Moč (Watts) 30W Pakiranje Tube
Druga imena PQA30D48S3TH delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 85% Tok - izhod (maks.) 6A