PQD6-Q48-S24-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PQD6-Q48-S24-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQD6-Q48-S24-D
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 6W
Podatkovni listi: PQD6-Q48-S24-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQD6-Q48-S24-D
Številka dela PQD6-Q48-S24-D Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 24V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3219 pcs Podatkovni list PQD6-Q48-S24-D.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Serija PQD6-D Moč (Watts) 6W
Pakiranje Bulk Paket / primer 5-DIP Module, 4 Leads
Druga imena 102-2888
PQD6Q48S24D
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 250mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 250mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.