PQMC3-D12-S15-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PQMC3-D12-S15-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQMC3-D12-S15-S
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 3W
Podatkovni listi: PQMC3-D12-S15-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQMC3-D12-S15-S
Številka dela PQMC3-D12-S15-S Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9257 pcs Podatkovni list PQMC3-D12-S15-S.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Serija PQMC3-S Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads
Druga imena 102-2827
PQMC3D12S15S
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 200mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.