PQME3-D24-S15-M
CUI, Inc.CUI, Inc.
PQME3-D24-S15-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQME3-D24-S15-M
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 3W
Podatkovni listi: PQME3-D24-S15-M.pdf
5 pcs
24 pcs
48 pcs
72 pcs
120 pcs
264 pcs
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQME3-D24-S15-M
Številka dela PQME3-D24-S15-M Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10422 pcs Podatkovni list PQME3-D24-S15-M.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.76" L x 0.71" W x 0.40" H (19.2mm x 18.1mm x 10.2mm)
Serija PQME3-M Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads
Druga imena 102-4216 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 200mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.