PQZ6-Q48-S15-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PQZ6-Q48-S15-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQZ6-Q48-S15-D
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 6W
Podatkovni listi: PQZ6-Q48-S15-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
49 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQZ6-Q48-S15-D
Številka dela PQZ6-Q48-S15-D Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4719 pcs Podatkovni list PQZ6-Q48-S15-D.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
Serija PQZ6-D Moč (Watts) 6W
Pakiranje Bulk Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena PQZ6Q48S15D delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 400mA