PRD15-Q48-S3-N-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRD15-Q48-S3-N-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD15-Q48-S3-N-D
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Podatkovni listi: PRD15-Q48-S3-N-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD15-Q48-S3-N-D
Številka dela PRD15-Q48-S3-N-D Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4236 pcs Podatkovni list PRD15-Q48-S3-N-D.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.96" W x 0.33" H (27.9mm x 24.4mm x 8.4mm)
Serija PRD15 Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tray Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 102-3732 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 5A Nadzorne funkcije Enable, Active Low