PSF-155-A-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSF-155-A-CNF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSF-155-A-CNF
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 2X13.8V 155W
Podatkovni listi: PSF-155-A-CNF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSF-155-A-CNF
Številka dela PSF-155-A-CNF Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 2X13.8V 155W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5290 pcs Podatkovni list PSF-155-A-CNF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 13.8V Napetost - izhod 1 13.8V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.10" L x 3.84" W x 2.18" H (129.5mm x 97.5mm x 55.4mm)
Serija PSF-155 Moč (Watts) 155W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 13.8V 13.8V 11.2A, 3.88A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 11.2A, 3.88A