PSF-75-D-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSF-75-D-CNF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSF-75-D-CNF
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 2X27.6V 5V 75W
Podatkovni listi: PSF-75-D-CNF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSF-75-D-CNF
Številka dela PSF-75-D-CNF Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 2X27.6V 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5376 pcs Podatkovni list PSF-75-D-CNF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 5V
Napetost - izhod 2 27.6V Napetost - izhod 1 27.6V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.10" L x 3.84" W x 1.48" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm)
Serija PSF-75 Moč (Watts) 75W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 87%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 27.6V 27.6V 5V 2.2A, 1.15A, 3A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.2A, 1.15A, 3A