PYB10-Q24-S15-T
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB10-Q24-S15-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PYB10-Q24-S15-T
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 15V 10W
Podatkovni listi: PYB10-Q24-S15-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
24 pcs
48 pcs
72 pcs
120 pcs
264 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PYB10-Q24-S15-T
Številka dela PYB10-Q24-S15-T Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC/DC CONVERTER 15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3120 pcs Podatkovni list PYB10-Q24-S15-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Serija PYB10-T Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Druga imena 102-3140
PYB10Q24S15T
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 87% Tok - izhod (maks.) 667mA
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PYB10-Q24-S24-T
PYB10-Q24-S24-T
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 10W
Na zalogi: 3681 pcs
Prenesi: PYB10-Q24-S24-T.pdf
RFQ
PYB10-Q24-S15
PYB10-Q24-S15
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: DC DC CONVERTER 15V 10W