PYB15-Q48-S15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB15-Q48-S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PYB15-Q48-S15
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 15W
Podatkovni listi: PYB15-Q48-S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PYB15-Q48-S15
Številka dela PYB15-Q48-S15 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3470 pcs Podatkovni list PYB15-Q48-S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Serija PYB15 Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 102-2922
PYB15Q48S15
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PYB15-Q48-S12-H-U
PYB15-Q48-S12-H-U
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Na zalogi: 1950 pcs
Prenesi: PYB15-Q48-S12-H-U.pdf
RFQ
PYB15-Q48-S15-H-U
PYB15-Q48-S15-H-U
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: DC/DC CONVERTER 15V 15W
Na zalogi: 2165 pcs
Prenesi: PYB15-Q48-S15-H-U.pdf
RFQ
PYB15-Q48-S15-H-DIN
PYB15-Q48-S15-H-DIN
Opis: DC/DC CONVERTER 15V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S15-H-DIN.pdf
PYB15-Q48-S12-H-DIN
PYB15-Q48-S12-H-DIN
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S12-H-DIN.pdf
PYB15-Q48-S15-H-T
PYB15-Q48-S15-H-T
Opis: DC/DC CONVERTER 15V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S15-H-T.pdf
PYB15-Q48-S12-H-T
PYB15-Q48-S12-H-T
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S12-H-T.pdf
PYB15-Q48-S12-T
PYB15-Q48-S12-T
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S12-T.pdf
PYB15-Q48-S15-DIN
PYB15-Q48-S15-DIN
Opis: DC/DC CONVERTER 15V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S15-DIN.pdf
PYB15-Q48-S12-U
PYB15-Q48-S12-U
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S12-U.pdf
PYB15-Q48-S12-H
PYB15-Q48-S12-H
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S12-H.pdf
PYB15-Q48-S15-H
PYB15-Q48-S15-H
Opis: DC DC CONVERTER 15V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S15-H.pdf
PYB15-Q48-S15-T
PYB15-Q48-S15-T
Opis: DC/DC CONVERTER 15V 15W
Prenesi: PYB15-Q48-S15-T.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika