PYB20-Q24-S3-T
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB20-Q24-S3-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PYB20-Q24-S3-T
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 3.3V 20W
Podatkovni listi: PYB20-Q24-S3-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
24 pcs
48 pcs
72 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PYB20-Q24-S3-T
Številka dela PYB20-Q24-S3-T Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC/DC CONVERTER 3.3V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1872 pcs Podatkovni list PYB20-Q24-S3-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Serija PYB20-T Moč (Watts) 20W
Pakiranje Bulk Druga imena 102-3230
PYB20Q24S3T
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 86% Tok - izhod (maks.) 5A