PYB20-Q48-S24-H
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB20-Q48-S24-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PYB20-Q48-S24-H
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 20W
Podatkovni listi: PYB20-Q48-S24-H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
45 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PYB20-Q48-S24-H
Številka dela PYB20-Q48-S24-H Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 24V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2512 pcs Podatkovni list PYB20-Q48-S24-H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Serija PYB20 Moč (Watts) 20W
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena PYB20Q48S24H delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 834mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 834mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PYB20-Q48-S15-H-T
PYB20-Q48-S15-H-T
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: DC/DC CONVERTER 15V 20W
Na zalogi: 1960 pcs
Prenesi: PYB20-Q48-S15-H-T.pdf
RFQ
PYB20-Q48-S24-H-DIN
PYB20-Q48-S24-H-DIN
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 20W
Na zalogi: 1368 pcs
Prenesi: PYB20-Q48-S24-H-DIN.pdf
RFQ
PYB20-Q48-S24-H-T
PYB20-Q48-S24-H-T
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 20W
Prenesi: PYB20-Q48-S24-H-T.pdf
PYB20-Q48-S24-U
PYB20-Q48-S24-U
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 20W
Prenesi: PYB20-Q48-S24-U.pdf
PYB20-Q48-S24-H-U
PYB20-Q48-S24-H-U
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 20W