PYB30-Q24-D15-U
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB30-Q24-D15-U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PYB30-Q24-D15-U
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: PYB30-Q24-D15-U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PYB30-Q24-D15-U
Številka dela PYB30-Q24-D15-U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC/DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2163 pcs Podatkovni list PYB30-Q24-D15-U.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 2.66" L x 2.16" W x 0.75" H (67.5mm x 55.0mm x 19.1mm)
Serija PYB30-U Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Druga imena 102-3261
PYB30Q24D15U
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% Tok - izhod (maks.) 1A, 1A