PYB30-Q48-D5
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB30-Q48-D5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PYB30-Q48-D5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Podatkovni listi: PYB30-Q48-D5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PYB30-Q48-D5
Številka dela PYB30-Q48-D5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2741 pcs Podatkovni list PYB30-Q48-D5.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.47" H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm)
Serija PYB30 Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-DIP Module
Druga imena 102-2945
PYB30Q48D5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 3A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 3A, 3A