SDI12-12-UD-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI12-12-UD-P5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI12-12-UD-P5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
Podatkovni listi: SDI12-12-UD-P5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI12-12-UD-P5
Številka dela SDI12-12-UD-P5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8157 pcs Podatkovni list SDI12-12-UD-P5.pdf
Utež 0.243 lb (110.22g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.95" L x 1.89" W x 1.18" H (75.0mm x 48.0mm x 30.0mm)
Serija SDI12-UD (12W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 12W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 102-3634
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 12V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1A Dolžina kabla 59" (1.50m)