SDI12-18-UD2-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI12-18-UD2-P5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI12-18-UD2-P5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 12W
Podatkovni listi: SDI12-18-UD2-P5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI12-18-UD2-P5
Številka dela SDI12-18-UD2-P5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6858 pcs Podatkovni list SDI12-18-UD2-P5.pdf
Utež 0.243 lb (110.22g) Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.95" L x 1.89" W x 1.18" H (75.0mm x 48.0mm x 30.0mm)
Serija SDI12-UD (12W) Področje uporabe Europe
Moč (Watts) 12W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 18V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input Tok - izhod (maks.) 660mA
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Odobritve CE, cULus, GS, PSE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDI12-18-UD2-P5R
SDI12-18-UD2-P5R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 12W