SDI18-12-UD2-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI18-12-UD2-P5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI18-12-UD2-P5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Podatkovni listi: SDI18-12-UD2-P5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI18-12-UD2-P5
Številka dela SDI18-12-UD2-P5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6548 pcs Podatkovni list SDI18-12-UD2-P5.pdf
Utež 0.319 lb (144.7g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.48" L x 1.97" W x 1.34" H (88.5mm x 50.0mm x 34.0mm)
Serija SDI18-UD (18W) Področje uporabe Europe
Moč (Watts) 19W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 12V 19W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input Tok - izhod (maks.) 1.6A
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.