SDI18-15-U-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI18-15-U-P5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDI18-15-U-P5
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Podatkovni listi: SDI18-15-U-P5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDI18-15-U-P5
Številka dela SDI18-15-U-P5 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6107 pcs Podatkovni list SDI18-15-U-P5.pdf
Utež 0.319 lb (144.7g) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Serija SDI18-U (18W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 19W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 15V 19W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.3A Dolžina kabla 59" (1.50m)
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDI18-15-U-P5R
SDI18-15-U-P5R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W